Aktualności

http://www.nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Mar 20, 2016

31,350 litrów wody, czyli Światowy Dzień Wody!

20 marca 2016r. „Nemo - Świat Rozrywki" we współpracy z Dąbrowskimi Wodociągami zaprosiło na obchody Światowego Dnia Wody. Tegorocznym motywem przewodnim było hasło „Człowiek i praca". Atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych nie brakowało!

Basen rekreacyjny tego dnia odwiedziło mnóstwo dzieci, które brały udział w wodnych animacjach, grach i zabawach z nagrodami, czy chodziły po wodzie - oczywiście w wodnej kuli. Dodatkowo, Nemo odwiedziły młode zawodniczki Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, które grały z przybyłymi gośćmi w siatkówkę w wodzie. Dorośli również mogli znaleźć coś dla siebie - dla nich przeznaczone były zajęcia taneczne w wodzie z piłkami, makaronami czy innym sprzętem.

Amatorzy nurkowania mogli uśmiechnąć się do podwodnego aparatu. Zdjęcia jednak można było zrobić bez wchodzenia do wody, gdzie w holu na gości czekała fotobudka.

Motyw wody pojawił się też na koszulkach, które najmłodsi ozdabiali samodzielnie. Co ciekawe, takie koszulki można prać a wzór pozostanie! Maluchy również miały swój kącik, gdzie animatorki malowały roześmiane buzie! O tym, by pić wodę codziennie przypominały nam dystrybutory.

To był dzień, podczas którego pozytywnych emocji nie brakowało :)

Partnerzy: