Aktualności

http://www.nemo-wodnyswiat.pl/uploads/baner/pic_24_Sprawdz_plan_dzialan.jpg
Dec 29, 2022

Ferie w Nemo 2023

Zapraszamy dzieci i młodzież z Dąbrowy Górniczej do bezpłatnego korzystania z basenu przez 1 godzinę dziennie. Akcja trwa od 16.01 do 27.01.2023 roku (za wyjątkiem sobót i niedziel). Dzieci i młodzież po ukończeniu 13 roku życia mają wstęp w godzinach 9:00 do 16:00 na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości, potwierdzających miejsce zamieszkania na terenie Dąbrowy Górniczej. Dzieci i młodzież do 13 roku życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym mają wstęp w godzinach od 9:00 do 20:45. Obowiązkowo pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna na podstawie wpisu w dokumencie opiekuna w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym lub legitymacji szkolnej, lub innego dokumentu tożsamości wydanego dla dziecka, potwierdzających zamieszkanie na terenie Gminy Dąbrowa Górnicza.

Wstęp opiekuna zamieszkałego na terenie Dąbrowy Górniczej odbywa się na podstawie przysługującego biletu ulgowego lub normalnego z uwzględnieniem 20% zniżki.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z oferty Ferie w Nemo. Każdego dnia proponujemy dla Was atrakcje. Zapraszamy do skorzystania.

 

Partnerzy: